Tvoříme zahradu

Vážení senioři – uchazeči o studium programu Tvoříme zahradu,
těší nás váš velký zájem o nově zahajovaný program „Tvoříme zahradu“ na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze. Bohužel, počet přihlášek dosáhl maxima míst v posluchárně (144) a z tohoto důvodu ukončujeme s okamžitou platností příjem přihlášek.
RNDr. Milan Skalický, Ph.D.
proděkan pro studijní a pedagogickou činnost
 
V příštím akademickém roce 2018/2019 bude zahájen čtyřsemestrový program Fakulty potravinářských a přírodních zdrojů s názvem Tvoříme zahradu. Jak vyplývá z názvu, program je zaměřený na tvorbu zahrady – místa aktivní realizace volného času seniorů i místa odpočinku pro ně samotné, jejich rodiny a přátele. Smyslem programu je představit práci na zahradě jako činnost, která je pro mnoho lidí důležitou životní potřebou významnou pro harmonický rozvoj jejich osobnosti.
 
Vyplněnou přihlášku je možné přinést osobně na studijní oddělení FAPPZ, nebo poslat e-mailem na adresu vozenilkova@af.czu.cz nejpozději do 10. 9. 2018. Přihlášky budou přijímány pouze do naplnění kurzu. Bližší informace naleznete na webových stránkách FAPPZ.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.